Skakel Om vs dollar to burundiese frank
1 VS-dollar is gelyk aan 2 996,2473 Burundiese Frank
Wisselkoerse van 2026-10-21 · Wisselkoersgeskiedenis
Burundiese Frank
Die Burundiese Frank (teken: Fr; kode: BIF) is die amptelike geldeenheid van Burundi, 'n landomslote land in Sentraal-Afrika, uitgereik deur die Bank van die Republiek van Burundi. Dit het die Belgiese Kongo-frank in 1964 vervang ná Burundi se onafhanklikheid. Die frank word onderverdeel in 100 sentiem, hoewel sentiem in die praktyk nie meer gebruik word nie weens hul weglaatbare waarde.
VS-dollar na Burundiese Frank omskakelingstabel
| VS-dollar | Burundiese Frank | Burundiese Frank | VS-dollar |
|---|---|---|---|
| 1 | 2996.25 | 1 | 0.0003338 |
| 2 | 5992.49 | 2 | 0.0006675 |
| 3 | 8988.74 | 3 | 0.00100125 |
| 5 | 14981.2 | 5 | 0.00166875 |
| 10 | 29962.5 | 10 | 0.00333751 |
| 20 | 59924.9 | 20 | 0.00667502 |
| 25 | 74906.2 | 25 | 0.00834377 |
| 50 | 149812 | 50 | 0.0166875 |
| 100 | 299625 | 100 | 0.0333751 |
| 250 | 749062 | 250 | 0.0834377 |
| 500 | 1.49812E+06 | 500 | 0.166875 |
| 1000 | 2.99625E+06 | 1000 | 0.333751 |
Hoe om VS-dollar na Burundiese Frank om te skakel
1 USD = 2996.25 Burundian Franc. Om enige waarde om te skakel, vermenigvuldig dit met 2996.25. Byvoorbeeld, 25 USD = 74906.2 Burundian Franc.
Gereelde vrae
- Hoeveel Burundian Franc is daar in een USD?
- Een USD is gelyk aan 2996.25 Burundian Franc.
- Hoe skakel jy VS-dollar na Burundiese Frank om?
- Vermenigvuldig die waarde in VS-dollar met 2996.25 om die resultaat in Burundiese Frank te kry.
- Hoeveel is 25 USD in Burundian Franc?
- 25 USD is gelyk aan 74906.2 Burundian Franc.
- Hoe skakel jy Burundiese Frank terug na VS-dollar om?
- Deel deur dieselfde faktor: vermenigvuldig die waarde in Burundiese Frank met 0.0003338 om VS-dollar te kry.