Skakel Om vs dollar to turkmenistani manat

Verskaf asseblief 'n waarde.
Verskaf asseblief 'n waarde.

1 VS-dollar is gelyk aan 3,4982 Turkmenistani Manat

Wisselkoerse van 2026-10-21  ·  Wisselkoersgeskiedenis


VS-dollar

Die Verenigde State-dollar (simbool: $; kode: USD) is die amptelike geldeenheid van die Verenigde State en verskeie ander lande. Dit is die wêreld se primêre reserwegeldeenheid en die mees verhandelde geldeenheid in die globale valutamark. Die dollar word onderverdeel in 100 sent. 


Turkmenistani Manat

Die Turkmenistani manat is die amptelike geldeenheid van Turkmenistan, 'n land in Sentraal-Asië wat aan die Kaspiese See grens. Die huidige tweede manat is op 1 Januarie 2009 ingestel, wat die eerste manat teen 'n koers van 1 nuwe manat tot 5 000 ou manat vervang het. Dit word onderverdeel in 100 tenge en word uitgereik deur die Sentrale Bank van Turkmenistan. 


VS-dollar na Turkmenistani Manat omskakelingstabel
VS-dollarTurkmenistani ManatTurkmenistani ManatVS-dollar
13.4981810.285863
26.9963720.571725
310.494630.857588
517.490951.42931
1034.9818102.85863
2069.9637205.71725
2587.4546257.14656
50174.9095014.2931
100349.81810028.5863
250874.54625071.4656
5001749.09500142.931
10003498.181000285.863
Hoe om VS-dollar na Turkmenistani Manat om te skakel

1 USD = 3.49818 Turkmenistani Manat. Om enige waarde om te skakel, vermenigvuldig dit met 3.49818. Byvoorbeeld, 25 USD = 87.4546 Turkmenistani Manat.

Gereelde vrae
Hoeveel Turkmenistani Manat is daar in een USD?
Een USD is gelyk aan 3.49818 Turkmenistani Manat.
Hoe skakel jy VS-dollar na Turkmenistani Manat om?
Vermenigvuldig die waarde in VS-dollar met 3.49818 om die resultaat in Turkmenistani Manat te kry.
Hoeveel is 25 USD in Turkmenistani Manat?
25 USD is gelyk aan 87.4546 Turkmenistani Manat.
Hoe skakel jy Turkmenistani Manat terug na VS-dollar om?
Deel deur dieselfde faktor: vermenigvuldig die waarde in Turkmenistani Manat met 0.285863 om VS-dollar te kry.

Mees algemene geldeenheid-eenheidomskakelings