Dönüştür lübnan lirası to abd doları
1 Lübnan Lirası, 0,000011 ABD Doları eder
21.10.2026 tarihli döviz kurları · Döviz kuru geçmişi
Lübnan Lirası
Lübnan lirası, 100 kuruşa bölünen, Lübnan'ın resmi para birimidir, ancak enflasyon nedeniyle kuruşlar pratikte artık kullanılmamaktadır. 1939'dan beri ihraç edilmektedir ve tarihsel olarak Fransız frangına ve daha sonra ABD dolarına bağlanmıştır. Lira, Banque du Liban tarafından ihraç edilir ve "LL" sembolüyle gösterilir.
Lübnan Lirası - ABD Doları dönüşüm tablosu
| Lübnan Lirası | ABD Doları | ABD Doları | Lübnan Lirası |
|---|---|---|---|
| 1 | 1.117E-05 | 1 | 89516 |
| 2 | 2.234E-05 | 2 | 179032 |
| 3 | 3.351E-05 | 3 | 268548 |
| 5 | 5.586E-05 | 5 | 447580 |
| 10 | 0.0001117 | 10 | 895160 |
| 20 | 0.0002234 | 20 | 1.79032E+06 |
| 25 | 0.0002793 | 25 | 2.2379E+06 |
| 50 | 0.0005586 | 50 | 4.4758E+06 |
| 100 | 0.00111712 | 100 | 8.9516E+06 |
| 250 | 0.0027928 | 250 | 2.2379E+07 |
| 500 | 0.00558559 | 500 | 4.4758E+07 |
| 1000 | 0.0111712 | 1000 | 8.9516E+07 |
Lübnan Lirası birimini ABD Doları birimine nasıl çevirilir
1 Lebanese Pound = 1.117E-05 USD. Herhangi bir değeri çevirmek için 1.117E-05 ile çarpın. Örneğin, 25 Lebanese Pound = 0.0002793 USD.
Sıkça sorulan sorular
- Bir Lebanese Pound kaç USD eder?
- Bir Lebanese Pound, 1.117E-05 USD değerine eşittir.
- Lübnan Lirası birimini ABD Doları birimine nasıl çevirirsiniz?
- ABD Doları cinsinden sonucu elde etmek için Lübnan Lirası değerini 1.117E-05 ile çarpın.
- 25 Lebanese Pound kaç USD eder?
- 25 Lebanese Pound, 0.0002793 USD değerine eşittir.
- ABD Doları birimini tekrar Lübnan Lirası birimine nasıl çevirirsiniz?
- Aynı katsayıya bölün: Lübnan Lirası elde etmek için ABD Doları değerini 89516 ile çarpın.