Dönüştür surinam doları to abd doları

Lütfen bir değer girin.
Lütfen bir değer girin.

1 Surinam Doları, 0,026507 ABD Doları eder

22.10.2026 tarihli döviz kurları  ·  Döviz kuru geçmişi


Surinam Doları

Surinam doları (SRD, sembol: $), Surinam'ın resmi para birimidir ve 2004 yılında Surinam guldenini dolar başına 1.000 gulden oranında değiştirmek üzere tanıtılmıştır. 100 sente bölünür ve ekonomik istikrarsızlık nedeniyle önemli bir değer kaybı yaşamıştır. 


ABD Doları

Amerika Birleşik Devletleri doları (simge: $; kod: USD), Amerika Birleşik Devletleri'nin ve birkaç başka ülkenin resmî para birimidir. Dünyanın başlıca rezerv para birimidir ve küresel döviz piyasasında en çok işlem gören para birimidir. Dolar, 100 sente bölünür. 


Surinam Doları - ABD Doları dönüşüm tablosu
Surinam DolarıABD DolarıABD DolarıSurinam Doları
10.0265071137.7257
20.0530143275.4514
30.07952143113.177
50.1325365188.629
100.26507110377.257
200.53014320754.514
250.66267825943.143
501.32536501886.29
1002.650711003772.57
2506.626782509431.43
50013.253650018862.9
100026.5071100037725.7
Surinam Doları birimini ABD Doları birimine nasıl çevirilir

1 Surinamese Dollar = 0.0265071 USD. Herhangi bir değeri çevirmek için 0.0265071 ile çarpın. Örneğin, 25 Surinamese Dollar = 0.662678 USD.

Sıkça sorulan sorular
Bir Surinamese Dollar kaç USD eder?
Bir Surinamese Dollar, 0.0265071 USD değerine eşittir.
Surinam Doları birimini ABD Doları birimine nasıl çevirirsiniz?
ABD Doları cinsinden sonucu elde etmek için Surinam Doları değerini 0.0265071 ile çarpın.
25 Surinamese Dollar kaç USD eder?
25 Surinamese Dollar, 0.662678 USD değerine eşittir.
ABD Doları birimini tekrar Surinam Doları birimine nasıl çevirirsiniz?
Aynı katsayıya bölün: Surinam Doları elde etmek için ABD Doları değerini 37.7257 ile çarpın.

En yaygın para birimi birim dönüşümleri